Predstavljanje prvopričesnika i krizmanika

U nedjelju, 28. listopada, u našoj župi na misnom slavlju u 8:30 predstavljeni su prvopričesnici, a na misi u 18:30 kandidati za sakrament svete Potvrde. I jedni i drugi su na izgovoreno ime i prezime odgovarali s „Evo me!“, izražavajući time svoju vjeru i spremnost odgovoriti svojim životom na Božji poziv. Katehistice Ivana Marić-Damjanović i Sanela Grebenar izradile su Prvopričesnički pano koji prikazuje Golubicu mira čija krila prekrivaju fotografije prvopričesnika.

Na jutarnjoj misi su liturgijsko pjevanje animirali pripadnici dječjeg pjevačkog zbora „Isusovi biseri“, a po prvi puta je korišten novonabavljeni monitor s tekstovima pjesama.
Kako je je taj dan bila zadnja nedjelja u mjesecu, zajednica Vjere i svjetla „Noa“ svoj je popodnevni susret završila svetom misom na kojoj su članovi zajednice mimikom i pokretima „oživjeli“ evanđeoski odlomak.