Dječji zbor "Isusovi biseri"

Voditeljica i dirigentica: Ivana Marić – Damjanović

Svirači: Ema Džinić (harmonij i orgulje), Marija Oršolić (klarinet), Dorian Petričević (tambura)
Ovaj zbor već dugi niz godina pjesmom i molitvom slavi Gospodina na nedjeljnoj misi u 8:30 koju vjernici po njima i zovu „Dječja“ misa. Probe održavaju subotom u prijepodnevnim satima i uvijek su otvoreni za nove članove. I ovaj zbor povremeno animira pjevanje na Euharistijskom klanjanju četvrtkom, a redovito nastupa na smotrama dječjih crkvenih pjevačkih zborova „Zlatna harfa“ te organizira već tradicionalno Božićni koncert u župi.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr

© 2017. Župa Mučeništva sv. Ivana Krstitelja - Županja