PRVA KORIZMENA NEDJELJA
18.02.2018.

KATEHEZA ZA KRIZMANIKE
- Kateheza za krizmanike drugog razreda:
utorak – 19.30 – prva grupa
20.15 – druga grupa
srijeda – 19.30 – treća grupa
20.15 – četvrta grupa

HODOČAŠĆE U ZAGREB BL. ALOJZIJU STEPINCU
- Đakovačko-osječka nadbiskupija organizira nadbiskupijsko hodočašće bl. Alojziju Stepincu u subotu 3. ožujka 2018. godine. Hodočašće uključuje pohod i molitvu na grobu bl. Alojzija Stepinca, te misno slavlje u zagrebačkoj katedrali s početkom u 15 sati. Nastojat će se u prijepodnevnim satima u hodočašće uključiti i Krašić (ukoliko bude vremena). Prijave za hodočašće su u župnom uredu u radno vrijeme osobno ili telefonski do 19.02.2018. Cijena hodočašća je 120 kn po osobi.

NADBISKUPIJSKI KRIŽNI PUT ZA MLADE
- U subotu 17. ožujka održat će se Trinaesti nadbiskupijski križni put za mlade pod geslom „Evoj Jaganjca Božjeg“. Ove će godine križni put biti na relaciji Vinogradci – Donji Miholjac. Prijave su do 8. ožujka osobno ili telefonski u radno vrijeme župnog ureda.

SEMINAR „Biblijska priprava čitača“
- U subotu 24. veljače s početkom u 9 sati u prostorijama KBF-a u Đakovu, održava se seminar za čitače, voditelje i članove biblijskih skupina pod naslovom „Biblijska priprava čitača“. Svi zainteresirani mogu se prijaviti u župnom uredu, osobno ili telefonski do srijede 21. veljače. Ovaj seminar posebno preporučamo liturgijskim čitačima naše župe.

MISNO SLAVLJE I PODJELA BOLESNIČKOG POMAZANJA
- U subotu 24. veljače na sv. misi u 18.30 biti će podjela sakramenta bolesničkog pomazanja. Ovaj sakrament ozdravljenja mogu primiti svi koji su teže ili kronično bolesni, te se može primiti svakih šest mjeseci ukoliko se zdravstveno stanje ne popravi. Primanje sakramenta uključuje prethodnu ispovijed (ispovijed ne mora biti isti dan), te sv. pričest (pričest će biti u okviru misnog slavlja). Iz toga razloga istoga dana u subotu 24. veljače biti će mogućnost za sv. ispovijed od 15 sati do početka sv. mise.

BIBLIJSKI SAT
- U srijedu 21. veljače u 19 sati u prostoru pastoralno-kulturnog središta bl. Alojzija Stepinca biti će biblijski sat. Pozivamo sve zainteresirane vjernike koji žele razmišljati o poruci Božje riječi. Sudjelovanje na biblijskom satu posebno preporučamo liturgijskim čitačima naše župe.

SUSRET ZA ČITAČE
- Susret za liturgijske čitače naše župe je u petak 23. veljače u 20 sati u dvorani sv. Ivana Zlatoustog.

UPISIVANJE MISNIH NAKANA
- Upisivanje misnih nakana za ožujak i travanj biti će od ponedjeljka 19. veljače do petka 23. veljače u radno vrijeme župnog ureda.

Raspored svetih misa
20.02.2018. - 25.02.2018.

1. UTORAK 18,30 sati + Niko, Ivo i Manda Bojanić
2. SRIJEDA 18,30 sati + Luka Miličić
3. ČETVRTAK 18,30 sati + Mato i Kata Knežević
4. PETAK 18,30 sati + Za pokojne župnike naše
župe
5. SUBOTA 18,30 sati + Željko Grujić
6. NEDJELJA 07,00 sati + Ilija Filipović
08,30 sati + Andrija i Ruža Martinović
10,30 sati - PRO POPULO
18,30 sati + Mato Ivkošić

EUHARISTIJSKO KLANJANJE
- U četvrtak nakon sv. mise biti će euharistijsko klanjanje.

- od ponedjeljka do petka – prijepodne: 09 do 12 sati
– poslijepodne: 17 do 18.30 sati