Župne obavijesti

ŽUPNE OBAVIJESTI
ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA
11.03.2018.

USKRSNA ISPOVIJED I ISPOVIJED BOLESNIKA
-Velika uskrsna ispovijed u našoj župi biti će u srijedu 21. ožujka. Prijepodne od 10 do 12 sati i poslijepodne od 16 do 18 sati.
-Ispovijed bolesnika prije svetkovine Uskrsa biti će u utorak 13. i srijedu 14. ožujka.

DEKANATSKI SUSRET BRAČNIH PAROVA
-Dekanatski susret bračnih parova Županjskog dekanata biti će sutra u ponedjeljak 12. ožujka u 19 sati, u Župi sv. Mihaela, arkanđela u Cerni. Susret će imati dva dijela: križni put u župnoj crkvi, te predavanje psihologinje gđe. Ivane Perišić Juzbašić o psihologiji bračnog para. Pozivamo sve zainteresirane bračne parove da se odazovu.

USKRSNE ISPOVIJEDI U ŽUPANJSKOM DEKANATU
-Od četvrtka 15. do petka 23. ožujka biti će uskrsne ispovijedi u našem Županjskom dekanatu. Zbog moje spriječenosti u poslijepodnevnim satima, vezane za ispovijedi u drugim župama našeg dekanata sv. mise će kroz to vrijeme radnim danom biti u 8 sati ujutro. Križni put će iz toga razloga kroz spomenuto vrijeme biti utorkom i petkom u 18 sati.

NADBISKUPIJSKI KRIŽNI PUT ZA MLADE
-U subotu 17. ožujka održat će se Trinaesti nadbiskupijski križni put za mlade pod geslom „Evoj Jaganjca Božjeg“. Ove će godine križni put biti na relaciji dugoj 24 km - Vinogradci – Donji Miholjac. Polazak za Vinogradce je u subotu u 5.30 sati ispred naše župne crkve, a povratak iz Donjeg Miholjca za Županju u 19 sati.

MISIJSKA PRODAJA
-Iduće nedjelje 18. ožujka misijska skupina naše župe ispred naše župne crkve organizira prigodnu humanitarnu prodaju domaćih kolača, tjestenine i raznih rukotvorina. Sav prihod od prodaje ide kao pomoć za misije u Ruandi.

Raspored svetih misa
13.03.2018. - 18.03.2018.

1. UTORAK 18,30 sati + Stjepan i Julijana Antolović
2. SRIJEDA 18,30 sati + Ante i Maša Marijanović
3. ČETVRTAK 08,00 sati + Josip Oršolić
4. PETAK 08,00 sati + Josip i Katica Balentović
5. SUBOTA 08,00 sati + pok. iz ob. Knežević
6. NEDJELJA
07,00 sati + Ivan Oršolić
08.30 sati + Marijan, Toma i Finka Bijelonjić
10,30 sati - PRO POPULO
18,30 sati + Irena Pastuović

EUHARISTIJSKO KLANJANJE
-U četvrtak nakon sv. mise neće biti euharistijsko klanjanje.

RADNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA
-od ponedjeljka do petka – prijepodne: 09 do 12 sati
– poslijepodne: 17 do 18.30 sati
Web adresa župe: www.zupa-ivanakrstitelja.hr