50 paketa za župljane u potrebi

U utorak, 27. i srijedu, 28. ožujka volonteri Caritasa naše župe podijelit će 50 paketa humanitarne pomoći obiteljima i pojedincima u potrebi. Dio paketa podijeliti će u prostoru župnog Caritasa, a teže pokretnim osobama odnijeti će vrijedni volonteri na kućni prag.

Prema riječima voditeljice Ane Pejić, prehrambeni artikli s dužim rokom trajanja prikupljani su tijekom cijele Korizme, a župljani su svoj prilog donosili u župu prilikom dolaska na pobožnosti Križnog puta – utorkom i petkom. Osim ovoga, darovi župljana za potrebite prikupljali su se u ponedjeljak, 26. ožujka, tijekom cijelog dana. Od prikupljanih artikala pripremljeni su paketi koji sadrže šećer, brašno, tjesteninu, jaja, sol, ulje, rižu, pekmez i paštete. Gospođa Ana zahvaljuje svim donatorima, a u nadi kako će ova pomoć potrebitima makar malo olakšati materijalno stanje, ona i svi volonteri Caritasa i jednima i drugima žele sretan i blagoslovljen Uskrs.