ŽUPNA KATEHEZA

Radost je slušati kako župno dvorištem vrvi igrom i ječi osmjesima djece. Kako bi župni prostori i nadalje bili izvor njihove radosti zapamti raspored svog katehetskog susreta i na njega podsjeti svoje prijatelje.
Dolazak na katehezu NE OPRAVDAVA nedolazak na nedjeljnu sv. misu, što je po trećoj Božjoj zapovjedi težak grijeh. Briga o redovitom pohađanju nedjeljne sv. mise znak je zrelosti vjere i potvrda je roditeljske vjernosti Bogu po danom krsnom obećanju za dijete.
ovaj tjedan s katehetskim susretima započinju i srednjoškolske skupine. Popis grupa i raspored vidite na oglasnoj ploči: 1 r. SŠ (ovaj tjedan: A grupa u utorak, a B grupa u srijedu; sljedeći tjedan: C grupa u ponedjeljak) i krizmanici (ovaj tjedan: A grupa u ponedjeljak; sljedeći tjedan: B grupa u utorak, a C grupa u srijedu. Susreti započinju u 19 sati u Starom pastoralnom.