SVETA POTVRDA (KRIZMA) I TRODNEVNA PRIPRAVA

U  nedjelju, na Duhove, naša župna zajednica zajedno sa 64-ero naših mladih i njihovim obiteljima, svetom misom u 10,30 sati slavi Svetu Potvrdu. Sakrament Krizme podijelit će mons. Marin Srakić, nadbiskup u miru.
Trodnevna priprava za krizmanike, roditelje i kumove je od srijede do petka, od 5. do 7. lipnja. Svakog dana sveta misa je na vanjskom otaru u 19,00 sati (zbog školskih obaveza).
Ispovijed za roditelje i kumove je u četvrtak od 17 sati, a za krizmanike u petak poslije mise u 19 sati. Roditelji mogućnost za ispovijed imaju i u ostale dane prije sv. mise (dobrim planiranjem neće biti nestrpljenja i uznemirenosti).
Krizmanički ispit je u četvrtak 6. lipnja u 20 sati, a u ime nadbiskupa Marina ispit će imati preč. Josip Filipović, dekan i župnik u Bošnjacima.
Generalna proba je u subotu, 8. lipnja u 11 sati.
Svetkovina DUHOVA – krizmanici i kumovi 20 min prije misnog slavlja u 10,30 s Pristupnicama (koje će dobiti dan prije) trebaju doći i zauzeti svoja mjesta.