Holywin

Na svetost pozvani – geslo je u kojem će se okupiti mladi u župnoj crkvi u predvečerje svetkovine Svih Svetih (četvrtak, 30. listopada) s početkom u 20,30 sati. Najuzvišeniji cilj svake krštene osobe je želja gledati Boga licem u lice-oči u uči, a to znači biti među svetima. Obnavljajući svijest da me Bog želi obdariti tim darom, i mi uoči svetkovine Svih Svetih ili kako su ga u starini nazivali Malim Božićem, želimo odgovoriti na Božju ponudu kroz prihvaćanje života na putu prema radosti neba.

Pozivamo sve učenike 7. i 8. razreda OŠ, srednjoškolce i studente da nam se priključe u poklonstvu pred presvetim Oltarskim sakramentom, osjete snagu Božjeg milosrđa u sakramentu pomirenja te uživaju u filmu kršćanske tematike.

Dođimo!