SUSRET ZA ČITAČE I BIBLIJSKA URA

zahvalan čitačima koji se svakodnevno uključuju u liturgijski život naše župe, pozivam ih na susret u četvrtak, 7. studenoga u našem Pastoralnom centru s početkom u 19,30 sati. Sve one koji su u proteklom razdoblju u nekoj prigodi čitali Božju riječ ili sam ih više puta potakao na to, pozivam da se pridruže ovom susretu. Neka ovo bude prigoda za tvoje svjedočanstvo vjere, ali i njen rast. Dođi bez oklijevanja!

znajući kako Božja riječ uvijek govori više od zapisane riječi pozivam sve da nam se pridruže na biblijsko-molitvenoj uri. Naše se potpuno suobličavanje slici Kristovoj oslanja na razumijevanje njegove riječi te promišljanje o njenoj važnosti za naš život. Uz svećenike, budi i ti sukreator susreta četvrtkom poslije klanjanja.
Dopusti neka Božja riječ odjekne i tvojim životom.
Zajednički susret iskoristit ćemo za dogovor oko odlaska na Nadbiskupijski susret čitača i članova biblijskih skupina koji će se održati u Đakovu u subotu, 9. studenoga.