PROSLAVA PRVE ISPOVIJEDI I PRVE PRIČESTI

proteklih dana naša župna zajednica proslavila je u radosti 55-ero djece i njihovih obitelji primanje prvih sakramenata Ispovjedi i Pričesti. Samo da ste mogli čuti tu radost djece kada su u trodnevnici od roditelja osobno primali pojedini dar, a onda njihovo sudjelovanje u molitvi i pjesmi. Veliko HVALA: prvo dobrome Bogu što nam je u ovogodišnjim izvanrednim okolnostima omogućio slaviti ove sakramente; potom svakom roditelju koji je bio prisutan ovih dana te osobno nepodijeljena srca pristupio ispovjedi i pričesti dajući svom djetetu primjer vjernosti Kristu; katehisticama Saneli Grebenar i Ivani Marić Damijanović na trudu u pripremi djece i organizaciji slavlja kroz sve dane; našim raspjevanim u uvijek radosnim Isusovim biserima te vlč. Leonu na duhovnim poticajima u svetim misama.
Roditelji prvopričesničke HALJINICE trebaju razdužiti do petka 3. srpnja od 10 do 16 sati u Šivaoni kod gospođe Marijane Živković;