Koncert "U čast žrtvi Vukovara"

U nedjelju, 18. studenog u Pastoralno-kulturnom središtu Bl. A Stepinca, s početkom u 19:30, u organizaciji Mješovitog pjevačkog zbora KUU Kristal-Sladorana, održana je 15. Smotra zborova koji su pjevali u čast žrtvi Vukovara. Sudionici Smotre bili su Hrvatsko pjevačko društvo "Urbata" iz Davora, Hrvatsko kulturno pjevačko društvo "Jelačić" iz Petrovaradina, Hrvatsko pjevačko društvo "Tomislav" iz Cernika, Hrvatsko pjevačko društvo "Graničar" iz Nove Gradiške te domaćini Mješoviti pjevački zbor "Kristal-Sladorana" iz Županje.

Program je vodio poznati županjski radijski voditelj i zaposlenik u Ministarstvu obrane, gosp. Ivan Oršolić, a sve nazočne je pozdravila i Smotru otvorila predsjednica KUU "Kristal-Sladorana" gđa. Anica Baturina. Svaki od navedenih zborova izveo je po tri skladbe duhovnog ili domoljubnog karaktera te su za kraj svi sudionici zajednički otpjevali pjesmu "To je tvoja zemlja" (D. Britvić, A. Kabiljo). Po završetku koncerta, zahvaljujući mnogim sponzorima iz lokalne zajednice, za sve sudionike upriličena je zajednička večera i druženje u restoranu Kristal.

koncert_za_vukovar (1)
koncert_za_vukovar (1)
koncert_za_vukovar (2)
koncert_za_vukovar (2)
koncert_za_vukovar (3)
koncert_za_vukovar (3)
koncert_za_vukovar (4)
koncert_za_vukovar (4)
koncert_za_vukovar (5)
koncert_za_vukovar (5)
koncert_za_vukovar (6)
koncert_za_vukovar (6)
koncert_za_vukovar (7)
koncert_za_vukovar (7)
koncert_za_vukovar (8)
koncert_za_vukovar (8)
koncert_za_vukovar (9)
koncert_za_vukovar (9)
koncert_za_vukovar (10)
koncert_za_vukovar (10)
koncert_za_vukovar (11)
koncert_za_vukovar (11)
koncert_za_vukovar (12)
koncert_za_vukovar (12)
koncert_za_vukovar (13)
koncert_za_vukovar (13)

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr