Početak katehetskih susreta

Svaka kateheza započinje dolaskom na nedjeljnu svetu misu, a potom se nastavlja prema tjednom rasporedu koji se za sve uzraste nalazi na oglasnoj ploči. Briga je to po kojoj roditelji potvrđuju vjernost Bogu ispunjavajući obećanje dano na krštenju vlastitog djeteta.
U ponedjeljak 4. listopada, započinju redoviti katehetski susreti u novoj katehetskoj godini. Na katehezu se upisuju djeca koja imaju adresu prebivališta na teritoriju naše župe, a svi drugi se trebaju javiti svome župniku.
Uz pridržavanje propisanih mjera te prema broju učenika, svakom razredu smo dodijelili učionicu za katehezu.
ukoliko pojedinom djetetu ili razredu bude određena nastave na daljinu molim roditelje da o tome obavijeste katehetu ili župni ured;

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr