PRVI PETAK VELIKE DEVETNICE SRCU ISUSOVU

5. studenog je drugi prvi petak u Velikoj devetnici Srcu Isusovu. Dvije su sv. mise: u 9 i u 18 sati.
Mogućnost za ispovijed je u našoj župnoj crkvi: prijepodne od 8,30 do 11 sati, te poslijepodne od 17 sati pa dok bude potrebe. Ispovijeda se u župnoj crkvi iza glavnog oltara (kada je svjetlo upaljeno pristupite na ispovijed). Kako je pod večernjom sv. misom vjenčanje, kroz tjedan iskoristimo mogućnost za ispovijed.
Večernje Euharistijsko klanjanje je od večernje svete mise do ponoći. Pojedinci, obitelji, zajednice… kako bi ostvarili neprekinuto bdijenje pred Presvetim oltarskim sakramentom, prijavite se u župnom uredu i ubilježite svoj 30-ominutni termin. Potaknimo jedni druge na molitvu s Gospodinom.