Zahvala za organizaciju 20. obljetnice Gospina oratorija

na trudu i pripremi 20. obljetnice postavljanja Gospina oratorija u našem župnom dvorištu veliko HVALA izričem dobrom Bogu i Gospi Triput Divnoj, Kati i Iliji Oršolić te svim skromnim, ali vrijednim dušama, koje su brinule da sve bude na svom mjestu. Pogledaj u našem Pastoralnom centru izložbu fotografija s osvrtom na događaje koji su se uz Oratorij dogodili kroz 20 godina.
Pozivam obitelji ili pojedinci da se jave za primanje slike Majke Triput Divne u svoj dom, te uz nju mole za pojedinačne ili obiteljske nakane.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr