MISIJSKA AKCIJA – ŽUPANJSKO SRCE KUCA ZA BENIN

u nedjelju, 12. lipnja, spominjemo se karitativnih potreba Crkve u Beninu. Prikupljanje darova za Benin biti će kroz kupovinu kolača koje će dobre ruke napraviti i donijeti, a članovi naše misijske skupine će ih ponuditi.
Sve nedjeljne sv. mise predvodit će vlč. Noudeviwa Leona Sagbohana. S njime će doći i dvojica bogoslova iz Benina koji su na studiju u Đakovu. Zajedno će nas naučiti još jednu prigodnu pjesmu na beninskom jeziku. Nauči tekst:
Êjô, êjô, Đezu Oluwa đoba 2x Kličite i radujte se, jer je velik Gospodin Isus
Êjô, êjô, Đezu Oluwa đoba Kličite i radujte se, jer je velik Gospodin Isus
E đoba laje đoba, On je velik i svugdje je velik.
E đoba ni Županji. On je velik i u Županji.
Êjô, êjô, Đezu Oluwa đoba Kličite i radujte se, jer je velik Gospodin Isus.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr