TIJELOVO ILI BRAŠANČEVO

u četvrtak su sv. mise u 8,30 i 18,30 sati. Ukoliko meteorološki uvjeti budu dopuštali, poslije mise u 18,30 sati, svečano ćemo pronijeti Presveti Oltarski Sakrament: od vanjskog oltara do kapele Srca Isusova, ulicom Stjepana Grubera i Mladena Pozaića do župne crkve. U hodu s Kristom zaustaviti ćemo se kod četiri postaje (sjenice) kako bi zahvalili Bogu za četiri područja našeg života.
Prvopričesnici neka dođu u bijelim haljinicama te ponesu u košarama cvjetne latice. Od ponedjeljka 20. lipnja, roditelji trebaju razdužiti haljinice.
ako zbog padalina neće bit Tijelovske procesije, na vanjskom oltarnom prostoru bit će klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr