Ljetni oratorij - PRIJAVA

ove godine u tjednu poslije Velike Gospe, od 18. do 21. kolovoza, u našoj župi održat će se molitveno-zabavni program za djecu osnovnoškolskog uzrasta pod nazivom Ljetni oratorij. Oratorij vode Salezijanci i animatori Salezijanske mladeži. Program uključuje igre, radionice, plesove te, naravno, duhovne sadržaje. Prijave za Oratorij su isključivo putem prijavnica koju je moguće uzeti na našim stoliću za tisak ili župnom uredu. Popunjenu Prijavnicu treba donijeti u župni ured najkasnije do 14. kolovoza.


ODRASLI: Hvala svima koji ste proteklih godina darivali djecu raznim pecivima ili novčanim darom omogućili kupovinu istih. Kako svake godine u danima Oratorija djeci želimo omogućiti jednostavnu okrepu, molimo darežljiva srca i spretne ruke, da se prijave za pečenje slanih peciva ili žele ostavi novčani dar za kupovinu pizza. Radi odgovornog postupanja prema hrani, molim te da se do kraja ovog tjedna (tj. do nedjelje 14. kolovoza) prijavite u župni ured.


ANIMATORI: srednjoškolci i mladi koji se žele uključiti u Oratorij neka dođu na susret sljedeće nedjelje poslije večernje sv. mise.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr