Trodnevna priprava i svetkovina Velike Gospe

od petka do nedjelje (12. - 14. kolovoza) bit će trodnevnica uoči Velike Gospe. U petak i subotu sv. mise su kod kapele Marije Pomoćnice u Gaćancima (križanje ulica V. Nazora i I. Mažuranića). Prva dva dana sv. mise su u 19 sati, a u nedjelju, trećeg dana trodnevnice, sve sv. mise su u župi na vanjskom oltarnom prostoru prema redovitom nedjeljnom rasporedu.
na svetkovinu Velike Gospe, u ponedjeljak 15. kolovoza, sv. mise su u župi na vanjskom oltarnom prostoru u 8,30 i 10,30 sati, a večernja je u 19 sati kod kapele s tradicionalnom procesijom kroz ulice onog kraja.
Kako je svaki dan trodnevnice u župnoj crkvi vjenčanje, mogućnost za svetu Ispovijed iskoristite kroz tjedan, prije ili poslije jutarnje sv. mise.
Vi koji živite u blizini kapele budite i ove godine dobri domaćini, osobito za starije hodočasnike, da im prema mogućnostima osiguraju sjedeće mjesto.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr