SVETKOVINA VELIKE GOSPE


danas, trećeg dana priprave za svetkovinu Velike Gospe, sve sv. mise su u župi prema redovitom nedjeljnom rasporedu.
na svetkovinu Velike Gospe, u ponedjeljak 15. kolovoza, sv. mise su u župi na vanjskom oltarnom prostoru u 8,30 i 10,30 sati, a večernja je u 19 sati kod kapele Marije Pomoćnice u Gaćancima (križanje ulica V. Nazora i I. Mažuranića) s tradicionalnom procesijom kroz ulice onog kraja (ponesimo svijeće i zaštitu od voska).
Iskreno i veliko HVALA: obiteljima Pavličević i Ognjanović koje svakodnevno brinu o ljepoti kapelice i urednosti okoliša (sami su zaštitili stolariju); obitelji Topić za darovano cvijeće; te svima u ulici Vladimira Nazora koji ste tih dana bili naši domaćini. Zahvaljujem našim pjevačima, čitačima, ministrantima, nositeljima kipa Marije Pomoćnice; svima u blizini kapele koji ste kao dobri domaćini omogućili starijim hodočasnicima sjedeće mjesto, te svima vama koji ste se okupljali kod naše kapele.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr