DRUGI PETAK VELIKE DEVETNICE SRCU ISUSOVU

petak 4. studenog je drugi u Velikoj devetnici Srcu Isusovu. Toga dana su dvije sv. mise: u 9 i u 18 sati. Na sv. misama je mogućnost pričesti s obije euharistijske prilike, Tijelom i Krvlju Kristovom.
Mogućnost za ispovijed je u našoj župnoj crkvi: prijepodne od 8,30 do 10 sati, te poslijepodne od 17 sati pa dok bude potrebe. Ispovijeda se u župnoj crkvi pa kada i gdje vidite upaljeno svjetlo pristupite na ispovijed.
Večernje Euharistijsko klanjanje je od večernje svete mise do ponoći. Pojedinci, obitelji, zajednice… kako bi ostvarili neprekinuto bdijenje pred Presvetim oltarskim sakramentom, prijavite se u župnom uredu i ubilježite svoj 30-ominutno bdijenje. Potaknimo jedni druge na bdijenje s Gospodinom.