NEDJELJA BOŽJE RIJEČI

NEDJELJA BOŽJE RIJEČI

treća nedjelja kroz godinu (tj. druga nakon Krštenja Gospodinova) na poticaj pape Franje ističe nam Božju Riječ kao središte vjerničkog nadahnuća i življenja. Nedjeljom Božje Riječi papa želi da vjernici probude osobnu svijest o bitnosti Svetog pisma u vlastitoj duhovnoj izgradnji. Biblija je uz sv. misu i sakramente ono najvrjednije što nam je Bog dao, a najčešće skuplja prašinu na policama. 
Neka ti sljedeća Nedjelja Božje Riječi pomogne u donošenju odluke, da u danima koji su pred tobom, svakodnevno pročitaš jedan odlomak Božje riječi.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr