VELIKA DEVETNICA I SVETKOVINA SV. JOSIPA

VELIKA DEVETNICA I SVETKOVINA SV. JOSIPA

uz članove molitvenog Vijenaca prečistog Srca Josipova ove srijede zaključit ćemo Veliku devetnicu. Donesimo svoje nakane i preporuke te po molitvi svečeve krunice i litanija stavimo ih u zagovor sv. Josipa.
Na svetkovinu sv. Josipa zaključit ćemo našu Veliku devetnicu. Misnu nakanu večernje sv. mise namjenjujemo na nakane molitelja vjenčića Prečistog Srca Josipova. Pred kraj svih nedjeljnih sv. misa uz oltar sv. Josipa izmolit ćemo svečeve litanije, a prije večernje sv. mise i svečevu krunicu.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr