DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE VUKOVARA I ŠKABRNJE
Featured

DAN SJEĆANJA NA ŽRTVE VUKOVARA I ŠKABRNJE

u subotu, 18. studenog je Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Službeni program u krugu Vukovarske bolnice počinje u 10 sati, a u 10.30 kreće Kolona sjećanja do Memorijalnog groblja. Misno slavlje u 13 sati na Memorijalnom groblju predvoditi će mons. Giorgio Lingua, apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj. Ako vremenske prilike budu nepovoljne, euharistijsko slavlje bit će u samostanskoj župnoj crkvi.
u SUBOTU znak zahvalnosti svim žrtvama neka bude vidljiv na tvome domu kroz ponosno izvješenu trobojnicu i upaljenu svijeću.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:00 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr