DEVETNICA BDM LURDSKOJ
Featured

DEVETNICA BDM LURDSKOJ

u tijeku je Devetnicu Gospi Lurdskoj koju ćemo zaključiti u subotu 10. veljače. Pred kraj sv. mise, podno Gospina kipa u špilji kod ulaza u župnu crkvu po litanijskim molitvama preporučit ćemo se njezinom zagovoru.
Bolesničko pomazanje: na nedjeljnoj sv. misi u 18 sati mogućnost je za primanje sakramenta Bolesničkog pomazanja. Osobe koje žele primiti Bolesničko pomazanje, neka se do petka prijave u župni ured. 
prikladnost primanja sakramenta Pomazanja osoba potvrđuje svetom pričešću. Sakrament se dijeli svima koji su teže oboljeli ili im se zdravlje iznenada pogoršalo (npr. prije svake operacije s općom anestezijom, starijim i bolesnim osobama kojima su životne snage znatno oslabile i sl.).

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:00 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr