SVEĆENIČKO REĐENJE I MLADA MISA
Featured

SVEĆENIČKO REĐENJE I MLADA MISA

Drugi stupanj sakramenta Svetog reda prezbiterat (svećeništvo) u Đakovačkoj katedrali primili su: Mihael Macanić i Josip Vuksanović. Hvala svim župljanima koji su svojim zajedništvom bili dionici njihove radosti. Osobito veliko HVALA ide onima koji su se obukli u narodne nošnje. 
Mihael će sljedeće nedjelje, 7. srpnja, u rodnoj Župi sv. Mihaela arkanđela u Donjem Miholjcu Bogu prikazati mladu misu. Ovom danu prethodit će trodnevna duhovna priprava. U četvrtak 4. srpanja sv. misu trodnevnice u 19 sati animirati će naša župna zajednica. Polazak je u 16 sati.
u četvrtak će u sv. misi trodnevnice biti blagoslovljeni mladomisnička misnica  i kalež. Zato u ime Mihaela zahvaljujem svima vama koji ste se svojim darom ugradili u kupovinu njegovog mladomisničkog kaleža. 

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:00 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr