SUPERKINO ZA DJECU
Featured

SUPERKINO ZA DJECU

Za djecu od četiri godine pa do četvrtog razreda u ponedjeljak od 19 sati u novom Pastoralnom centru organiziramo ljetno Superkino. Na početku je kratka kreativna radionica za izradu kutije za kokice, a potom će uslijediti zajedničko gledanje dvije epizode Superknjige - Rođenje Ivana Krstitelja i Dobri Samarijanac. Djeca si i sama mogu ponijeti nekakve grickalica. 
Superkino će biti tijekom cijelog ljeta, a za posljednji termin, uz redoviti oratorij imat ćemo jedno iznenađenje. Roditelji, dovedite ili pošaljite svoje malene kako bi se u zajedništvu s drugima opustili i uživali.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:00 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr