Molitvena zajednica Treće srce

Voditeljica: Ivanka Bubalović

Tko je treće srce? Onaj tko zajedno sa Srcem Isusovim i Srcem Marijinim, kao treće srce, moli za nerođeno dijete, osobito ono koje je u opasnosti pobačaja. Zajednica je osnovana 4. veljače 2006. godine, kao trideseta u Hrvatskoj, na čelu s voditeljicom gđom Ivankom Bubalović i njenom zamjenicom gđom Sanjom Goda. Karizma zajednice je prvenstveno molitva za nerođene, ali njeni članovi nastoje pružiti i svaku drugu pomoć trudnicama koje razmišljaju o pobačaju i njihovoj dječici u opasnosti od takvog pogubljenja. Oko 20 članova zajednice sastaje se u župnoj crkvi svakog četvrtka u 19 sati na jednosatnu molitvu.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr