Zlatna harfa 2019.

Svetištu Gospe Ilačke u Ilači, 11.svibnja ove godine, je proslavljena 35 godina održavanja Smotre crkvenih dječjih zborova Zlatna harfa. Smotra je okupila dječje crkvene zborove i njihove voditelje iz 11 dekanata, tj. 29 župa iz kojih je bilo sveukupno 718 raspjevane djece.

Županjski dekanat predstavljale su voditeljice i dječji zborovi iz župa: s. Mihaela Musić iz Župe sv. Nikole Tavelića iz Županje, Kristina Miličić iz Župe sv. Martina, biskupa iz Bošnjaka i Ivana Marić Damjanović iz naše Župe.
Poslije domaćinskog pozdrava upravitelja svetišta vlč. Ivana Đakovca, misno slavlje u 11 sati predvodio je preč. Ivan Andrić, voditelj Nadbiskupijskog ureda za crkvenu glazbu.
Svi zborovi predstavljali su se združenim nastupima po dekanatima, a županjski dekanat se je predstavio s pjesmom Mi Marijina djeca smo. Naš zbor Isusovi biseri jedini je nastupio pojedinačno i to sa župnim vikarom vlč. Leonom s pjesmom: Oče o Baba (Hvala Ocu).

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr