Tijelovo ili Brašančevo

u ime svih župljana na uključivosti u Tijelovski ophod izričem veliko HVALA: - domaćinima (obitelji Lešić, Svirčević i Kraljević, djelatnicima Zavičajnog muzeja Stjepan Gruber kao i svima koji su im pomagali), te Iliji Oršoliću koji je s njima sve dogovorio; - našim Serežanima koji su nosili nebo/baldahim; - svim malima i velikima koji su obukli narodne nošnje, napose našim Tomislavcima; - Ivani Marić Damjanović i Isusovim biserima na misnom pjevanju te članovima Župnog mješovitog zbora na ophodnom pjevanju; - našim prvopričesnicima i svima koji su ih usmjeravali; - ministrantima, čitačima i djeliteljima pričesti; - i na kraju djelatnicima naše Granične policijske postaje Županja koji su brinuli o regulaciji prometa.
Prvopričesnici od ponedjeljka 20. lipnja trebaju razdužiti haljinice.