Upis vezanih misnih nakana

upis vezanih misnih nakana (na neki datum) za srpanj, kolovoz i rujan je u utorak 21. lipnja od 16 sati. Toga dana nakanu mogu upisati samo oni koji osobno dođu te ako u proteklim mjesecima nisu ubilježili ni jednu nakanu. Taj dan nakanu nije moguće upisati prije naznačene satnice ili telefonom. Dok sutradan to već možete učiniti i telefonom (ako ostane slobodnih termina). Unaprijed hvala, što ćete kod upisa pokazati strpljivost i razumijevanje za druge. Svi koji su dosad ili na dan upisa upisali svoje dvije nakane, ostale mogu upisati u nevezane koje šaljemo za Đakovo.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr