ZLATNA HARFA – SUSRET DJEČJIH ZBOROVA

ZLATNA HARFA – SUSRET DJEČJIH ZBOROVA

u subotu 20. svibnja naša župa je domaćin Zlatne harfe – smotre dječjih crkvenih zborova iz bliže regije. Svi koji ste se prijavili za donijeti slatka i slana peciva donesite ih u subotu u Novi pastoralni centar do 11,30 sati. 
PROGRAM: Zlatna harfa započinje sv. misom u 10 sati poslije koje slijedi nastup dječjih zborova (svako će izvesti dvije pjesme). Poslije će biti zabavni program koje će pripremiti naši animatori te za kraj okrjepa i osvježenje. 
dragi župljani svi ste pozvani kako na sv. misu tako i na nastupe dječjih zborova. Program je na našem vanjskom oltarnom prostoru.

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr