ZLATNA HARFA - ZAHVALA

u ovaj događaj utkano je mnogo truda i ljubavi, a na tome zahvaljujem: dobrim srcima koja su pripremila slatka i slana peciva te su omogućila da se sva djeca koja su bili gosti naše župe osjećaju kao kod kuće; Isusovim Biserima i voditeljici Ivani Marić Damjanović na pripremi i suradnji u organizaciji susreta; Vlatki Gašljević na vođenju programa; župnim animatorima uz vodstvo katehistica Ivane Perišić Juzbašić, Martine Lešić i Ane Džebić; obitelji Zorana Đoića na daru suhomesnatih proizvoda za djecu; katehistici Jeli Baotić i suradnicima na izradi dekoracije za Zlatnu harfu te vlč. Krešimiru na duhovnom nagovoru. Svima veliko HVALA!

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 16:30 do 17:30 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr