PRVI PETAK U LIPNJU
Featured

PRVI PETAK U LIPNJU

prvi petak Velike devetnice u lipnju ujedno je i svetkovina Presvetog Srca Isusova. Dvije su sv. mise u 8,30 i 18,30 sati. Mogućnost za ispovijed prijepodne je od pred sv. misu pa do 10 sati, a poslijepodne od 17 sati pa dok bude potrebe.
kako je poslije večernje sv. mise Euharistijsko klanjanje do ponoći nije moguće planirati sv. misu kod kapele Srca Isusova podno nasipa. Odvojite vrijeme za bdijenje u kasnijim večernjim satima. Ta mala polusatna žrtva neka bude prožeta zahvalnošću za prepoznavanje Boga u svakidašnjici života. Ostvarimo u tišini pred Presvetim oltarskim sakramentom osobnu potrebu za susretom s Bogom. Potaknimo jedni druge!

Radno vrijeme župnog ureda

Od ponedjeljka do petka
Prijepodne: od 9:00 do 12:00 sati
Poslijepodne: od 17:00 do 18:00 sati

Župni ured info

Veliki Kraj 47
32270 Županja
Hrvatska
T: (032) 837-700
E: zupa1.zupanja@gmail.com
W: www.zupa-ivanakrstitelja.hr